Po téměř roční pauze jsme se s vervou taekwondistům vlastní pustili do cvičení, trénování, opakování sestav a posilování, abychom se opět dostali do kondice. Přivítali jsme také spoustu nováčků, kterým se tento sport, doufejme, také zalíbí a budou pilně trénovat. Zářijový nástup byl hodně rychlý – už 25.9. jsme vyjeli do Hradce nad Moravicí na Moravia Poomsae Cup 2021, kde jsme si odnesli dvě 1.místa, dvě 2.místa a čtyři 3.místa.

V říjnu jsme využili podzimních prázdnin a vyrazili na chatu do Prostřední Bečvy na soustředění. 7 závodníků se úspěšně zúčastnilo závodů NextGen 2021 v Praze a přivezli jednu zlatou, dvě stříbrné a tři bronzové medaile. Prahu jsme navštívili také v listopadu na závodech Prague Open, kterého se zúčastnilo celkem 104 závodníků z republiky. V této konkurenci jsme vybojovali jednu zlatou, tři stříbrné a tři bronzové medaile.

Věříme, že i nadále se nám bude dařit. tento víkend nás čekají závody opět v Praze – Kangsim Poomsae Cup a ještě v prosinci MČR Czech Open Poomsae 2021 v Mělníku.

Kangsim Cup 2021
Máme za sebou úspěšný turnaj Kangsim Cup, kde se nám podařilo vybojovat 3. místo v pořadí týmů.
Děkujeme všem zúčastněným závodníkům.

fotogalerie

Aktuální informace