Od pondělí 8. 7. 2019 do soboty 13. 7. 2019 se konalo soustředění / tábor našeho oddílu taekwondo WTF mimo naši tělocvičnu a to v Opavě na místní ZŠ sv. Ludmily v Jaktaři. Soustředění nám mělo připomenout, že i když jsou letní prázdniny, cvičit a trénovat je potřeba pořád. Letos se soustředění zúčastnilo celkově 16 bojovníků, rozdělených na mladší a starší skupinu podle věku.

Bojovníci z mladší skupiny se letos snažili poctivě trénovat, soutěžit a zdokonalovat se, neboť údolí míru ohrožoval zlý bojovník Tai-Lung. Jedinou nadějí pro záchranu údolí bylo určení dračího bojovníka, který měl za úkol údolí míru chránit před běsněním a pomstou Tai-Lunga. Dračím bojovníkem se měl stát jen ten nejlepší ze všech bojovníků, a proto bylo nutné získávat body z her, soutěží ale i tréninků a chování. Tréninky byly pod taktovkou našich zkušených trenérů, a tudíž se podařilo vycvičit hodně dobrých a čestných bojovníků a také z nich vybrat dračího bojovníka, který nakonec naplnil svůj osud, poznal moc dračího svitku a utkal se s Tai-Lungem v přímém boji. Boj to byl sice tvrdý, ale nakonec úspěšný a proto bylo údolí míru zachráněno! Bojovníky čekalo také překvapení v podobě noční stezky odvahy nebo přespání pod stany v přírodě.

Bojovníci starší skupiny měli na programu tvrdé tréninky opět pod vedením hlavního trenéra Pavla Bošanského 4. Dan, mimo jiné si také zahráli nejrůznější hry, navštívili také Stěbořickou rozhlednu – bunkr nebo aqvapark v Kravařích. Při tomto nabitém programu stihli také natočit a sestříhat závěrečné video ze soustředění a také přespat v přírodě pod širákem.

Počasí nám docela přálo, neboť naštěstí nebyly oproti minulému roku taková vedra, ale spíše bylo pod mrakem, s občasnými přeháňkami, což je počasí ideální pro trénink. Jídlo bylo výborné a soustředění / tábor velmi vydařený po všech stránkách. My už se těšíme na pokračování naší sezony TAEKWONDO, kde vše zúročíme.

VIDEO ZDE:

FOTKY ZDE: