V běžném provozu pravidelně několikrát týdně cvičíme pod vedením zkušených trenérů, vylepšujeme techniku a fyzičku na seminářích s externími trenéry B. Hybrantem a LeeYounJae (8. dan), zúčastňujeme se exhibicí na akcích pro město Havířov, Karviná či Orlová, zúčastňujeme se závodů MČR a víkendových soustředění a letního pobytového tábora.

 

Z důvodu omezení činnosti během nouzového stavu a následných opatření proti šíření koronaviru jsme využívali sociální sítě pro streamování tréninkových cvičení, nahrávali jsme sestavy a on-line tréninky pro naše členy. 24.10.2020 klub Taehan úspěšně zorganizoval on-line turnaj v technických sestavách poomsae TKD WT.
138 závodníků z 18 klubů z České i Slovenské republiky se sešlo alespoň ve virtuálním prostoru, aby změřili své síly. Náš oddíl reprezentovalo 5 závodníků a hned čtyři závodníci vybojovali medailové umístění.

Během letních prázdnin, kdy byly povoleny tábory v rámci rozvolnění opatření, proběhl pro oddíl Taekwondo týdenní pobytový tábor s celkovým počtem 19 účastníků. Tábor byl nabitý nejen cvičením
a vylepšováním techniky, ale také hrami, stanováním v přírodě, výlety a prohlubováním týmové spolupráce a kamarádství.

V září jsme zpestřili program na akci Veletrh poskytovatelů sociálních služeb, který se pravidelně koná na náměstí Havířova. Po trénincích na konci měsíce srpna jsem se předvedli v dobrém světle a sklidili jsme zasloužený potlesk.

Foto z tábora

Foto z vystoupení oddílu na náměstí