Od pondělí 8. 7. 2019 do soboty 13. 7. 2019 se konalo soustředění / tábor našeho oddílu taekwondo WTF mimo naši tělocvičnu a to v Opavě na místní ZŠ sv. Ludmily v Jaktaři. Soustředění nám mělo připomenout, že i když jsou letní prázdniny, cvičit a trénovat je potřeba pořád. Letos se soustředění zúčastnilo celkově 16 bojovníků, rozdělených na mladší a starší skupinu podle věku.

Bojovníci z mladší skupiny se letos snažili poctivě trénovat, soutěžit a zdokonalovat se, neboť údolí míru ohrožoval zlý bojovník Tai-Lung. Jedinou nadějí pro záchranu údolí bylo určení dračího bojovníka, který měl za úkol údolí míru chránit před běsněním a pomstou Tai-Lunga. Dračím bojovníkem se měl stát jen ten nejlepší ze všech bojovníků, a proto bylo nutné získávat body z her, soutěží ale i tréninků a chování. Tréninky byly pod taktovkou našich zkušených trenérů, a tudíž se podařilo vycvičit hodně dobrých a čestných bojovníků a také z nich vybrat dračího bojovníka, který nakonec naplnil svůj osud, poznal moc dračího svitku a utkal se s Tai-Lungem v přímém boji. Boj to byl sice tvrdý, ale nakonec úspěšný a proto bylo údolí míru zachráněno! Bojovníky čekalo také překvapení v podobě noční stezky odvahy nebo přespání v přírodě pod stany.

Bojovníci starší skupiny měli na programu tvrdé tréninky opět pod vedením hlavního trenéra Pavla Bošanského 3. Dan, mimo jiné si také zahráli nejrůznější hry, navštívili také Stěbořickou rozhlednu – bunkr nebo aqvapark v Kravařích. Při tomto nabitém programu stihli také natočit a sestříhat závěrečné video ze soustředění a také přespat v přírodě pod širákem.

Počasí nám docela přálo, neboť naštěstí nebyly oproti minulému roku taková vedra, ale spíše bylo pod mrakem, s občasnými přeháňky, což je počasí ideální pro trénink. Jídlo bylo výborné a soustředění / tábor velmi vydařený po všech stránkách a my už se těšíme na pokračování naší sezony TAEKWONDO, kde vše zúročíme.

VIDEO ZDE:

FOTKY ZDE: